12 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Czekolady. W naszym przedszkolu było przepysznie.

Czytaj więcej...

Wcześnie rano w Niedzielę Wielkanocną biją dzwony, które oznajmiają Nam radość wielką, że Chrystus zmartwychwstał. Potem cała rodzina zasiada przy stole do uroczystego śniadania.

Czytaj więcej...

Pierwszy Dzień Wiosny w naszym przedszkolu pomimo zimowej aury na zewnątrz był bardzo ciepły, zielony i radosny. W nasze progi zawitała Pani Wiosna z koszem pełnym kwiatów.

Czytaj więcej...
Czytaj więcej...
Czytaj więcej...

W dniu 01.02.2018r. w naszym przedszkolu odbył się Bal Karnawałowy.

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.

Czytaj więcej...

Walentynki to święto zakochanych ale nie tylko. Tego dnia kolor czerwony zdominował stroje naszych dzieci. Data 14 lutego stała się okazją do wspólnej zabawy i pokazania jak dobrze i wesoło jest nam razem, natomiast  zajęcia były odzwierciedleniem takich pojęć jak szczęście, miłość czy przyjaźń. Nasze przedszkolaki wzięły również udział w sesji zdjęciowej zorganizowanej przez ciocie.

Zapraszamy do obejrzenia efektów

Czytaj więcej...